2018/20192017/20182016/20172015/20162014/2015

2014/2015

Predposledný júnový týždeň sa niesol v znamení významnej udalosti - rozlúčky s predškolákmi.
Jedno pekné júnové predpoludinie mali naše deti možnosť nahliadnuť do tajov práce záchranného tímu hasičskéhio zboru.
Tým, že máme denno - denne k dispozícií všetky možnosti a aktivity, ktoré ponúka náš skvelý partner -  Botanická záhrada, nemohli sme nenavštíviť tak prenádhernú výstavu exotických motýľov v jednom zo sklenníkov BZ.
Týždeň detských radostí sme zahájili hudobno - tanečným predstavením v réžií Uja Ľuba juniora.
Pod záštitou Indického veľvyslanectva bola vo februári t.r. vyhlásená celoslovenská výtvarná súťaž "Krása ukrytá v rozprávkach".
V dňoch 18 - 22.5 2015 si naše deti užili krásnych päť dní v čarovnom prostredí Slovenského raja.
Deň matiek oslávili naše deťúrence tvorivo :-)
Májové oslavy  "Dni mesta Košice"
Pod záštitou etnografického múzea HUMNO a Matice slovenskej sa konala výtvarná súťaž pre deti predškolského a školského veku v kreslení ornamentov ľubovoľnou technikou.
Vďaka ochote našej mamičky mohli deti 3.triedy stráviť príjemné aprílové predpoludnie v jazdeckom areáli.
V dňoch 13.4. – 24.4.2015 sa naše deti zúčastnili predplaveckého výcviku.

V priestoroch našej archívnej pivnice sa tak ako každý rok, aj teraz uskutočnila ochutnávka zdravých produktov našej domácej kuchyne.

Na Zelený štvrtok si deti užili predveľkonočnú atmosféru na trhoch v Starom meste.

25. marca 2015 sa v našej telocvični konalo školské kolo speváckej súťaže „Zlatý Slávik“.

Pekným predvianočným darčekom pre naších rodičov bolo nepochybne vystúpenie ich ratolestí na vianočnej besiedke.
Tak ako každý rok, aj teraz očakávali deti s napätím a nadšením zároveň príchod rozprávkového Mikuláša.
Začiatkom decembra 2014 sme boli pozvaní na ukážkové hodiny slovenského a anglického jazyka na našej partnerskej ZŠ Krosnianska 4.
V novembri navštívili naše deti Školu úžitkového výtvarníctva v Košiciach.

Ako každý rok tak aj tento sme s našími predškolákmi navštívili planetárium.

Ujo Ľubo je v našej SMŠ pravidelným hosťom.

Nezabudnuteľným zážitkom pre naše deti bolo vystúpenie profesionálnej skupiny sokoliarov.
Tekvicová sezóna nám umožnila nielen ochutnať tieto zdravé plody na tanieri, ale aj zapojiť detskú fantáziu pri ich vyrezávaní a zdobení.
Exkurzia do leteckého múzea.